ابراهیم فصیحی مقدم

وکیل متخصص در امور ملکی و اراضی

ابراهیم فصیحی مقدم

در عصر حاضر با توجه به حجم وسیع اطلاعات، مسائل و موضوعات مختلف روز به روز به سمت پیچیده تر شدن حرکت می کنند و باید این موضوع را پذیرفت که همانند گذشته، اشخاص نمی توانند ادعا کنند که در تمامی موضوعات و در هر زمینه ای متخصص و متبحر هستند. طبیعتا موضوعات حقوقی و قضایی نیز به دلیل تنوعی که در عرصه های مختلف دارد، از این قاعده مستثنی نیست و به همین جهت گزینه ای جز استفاده مفید و سودمند از افراد متبحر و خبره در هر حوزه و موضوعی وجود ندارد.

وکیل متخصص در امور ملکی و اراضی | ابراهیم فصیحی مقدم | وکیل پایه یک دادگستری |مشاور حقوقی
ابراهیم فصیحی مقدم و همکاران

دفتر وکالت ابراهیم فصیحی مقدم و همکاران

دفتر وکالت ابراهیم فصیحی مقدم و همکاران؛ با همراهی جمعی از بهترین وکلای متخصص و با تجربه، ضمن ارائه انواع خدمات حقوقی، بصورت مشاوره حضوری، قبول و پذیرش وکالت و دفاع در انواع دعاوی حقوقی و ملکی و همچنین تنظیم انواع دادخواست، لوایح حقوقی و تنظیم قراردادهای تخصصی در زمینه املاک به توسط مجموعه وکلای پایه یک دادگستری، آماده خدمات رسانی در راستای تامین نیازهای حقوقی و وکالتی مراجعان و موکلان محترم می باشد.

دفتر وکالت ابراهیم فصیحی مقدم و همکاران؛ واقع در شهرک غرب تهران، با سابقه بیش از ۱۵ سال اعتماد شما به این مجموعه، این افتخار را دارد که با تشکیل دپارتمان تخصصی املاک و قراردادها؛ همچنین با بهره مندی از تخصص گروه وکلای مجرب در امور ملکی، ثبتی، شهرداری و قراردادها، خدمات وکالتی و مشاوره تخصصی در این خصوص به شما خدمات ارزنده و تخصصی ارائه نماید.

تیم وکلای پایه یک دادگستری

دفتر حقوقی و وکالت ابراهیم فصیحی مقدم و همکاران؛ با همراهی گروهی از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در حوزه املاک و اراضی، با اندوخته سالها تجربه وکالت در پرونده های مختلف حقوقی، ملکی و قراردادها؛ ضمن ارائه مشاوره تخصصی به مراجعان، در صورت پذیرش وکالت پرونده شما، با بررسی دقیق و اشراف کامل نسبت به جوانب یک پرونده، نتیجه مطلوب حقوقی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

برای هماهنگی جهت مشاوره حقوقی با وکلای پایه یک دادگستری این مجموعه، با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید و یا از طریق پیام رسان های تلگرام و واتس آپ با ما در ارتباط باشید.

دفتر وکالت شهرک غرب تهران | ابراهیم فصیحی مقدم | وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
  • تماس
  • واتس اپ
  • تلگرام
× Send

کتابهای چاپ شده از ابراهیم فصیحی مقدم

کتاب طلایی آیین دادرسی مدنی | ابراهیم فصیحی مقدم

کتاب طلایی آیین دادرسی مدنی

تالیف و تدوین: ابراهیم فصیحی مقدم

وکیل پایه یک دادگستری

چاپ انتشارات طرح نوین اندیشه

آسان‌خوان قانون آیین دادرسی مدنی | ابراهیم فصیحی مقدم

آسان‌خوان قانون آیین دادرسی مدنی

تالیف و تدوین: ابراهیم فصیحی مقدم

وکیل پایه یک دادگستری

چاپ انتشارات طرح نوین اندیشه

مجموعه آزمون‌های طلایی آیین دادرسی مدنی | ابراهیم فصیحی مقدم

مجموعه آزمون‌های طلایی آیین دادرسی مدنی

تالیف و تدوین: ابراهیم فصیحی مقدم

وکیل پایه یک دادگستری

چاپ انتشارات طرح نوین اندیشه

error: محتوای سایت محافظت شده است . وب سایت ابراهیم فصیحی مقدم
پیمایش به بالا